Astral Effects

Astral Effects 2.0

Psychodeliczne animacje dla użytkownika telefonu Java

Zalety

  • 10 animacji
  • Pełnoekranowe wyświetlanie

Wady

  • Brak możliwości personalizacji

Dobry
7

Astral Effects to niewielki program umożliwiający wyświetlanie psychodelicznych animacji w telefonie obsługującym technologię Java. Przyda się, jeśli lubisz odmienne stany świadomości i styl życia propagowany przez dzieci-kwiaty.

Po uruchomieniu Astral Effects wyświetla się lista dostępnych efektów, które możesz wybrać przy pomocy strzałek. Wystarczy zatwierdzić wybór i już można cieszyć się wirującymi kolorowymi kręgami, wciągającymi widza spiralami oraz wzorami przypominającymi kwiat lotosu. Aby na dobre wyrwać się z szarości otaczającego świata można włączyć hipnotyczną mandalę, narkotyczny kalejdoskop lub podróż przez odległe galaktyki. Oferowane animacje są ciekawe i mogą przynieść chwilę relaksu po stresach codzienności. Szkoda tylko, że tylko autorzy nie wzbogacili Astral Effects efektami dźwiękowymi.

Astral Effects wyświetla psychodeliczne ruchome kształty, w telefonie wyposażonym w platformę Java. Jeśli masz ochotę na odrobinę barwnego oczopląsu w stylu ery hippisów, to program dla Ciebie.

Najczęściej pobierane Grafika i projektowanie na java

Więcej
Astral Effects

Download

Astral Effects 2.0

Opinie użytkowników o Astral Effects